Avatar uživatele
pasver

Mám problém a bojím se to říct rodičům ani jim to říct nemůžu

je mi 14let a vyspala jsem se se svim klukem syce s ochranou ale nedostala jsem menzes tak se bojim jestli nejsem tehotna muj kluk uz je dospeli a bojim se aby ho nezavreli co mam delat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

No tak to bych řekl, že máš problém-tedy spíš on. Nyní se pouze modli, aby jsi menzes dostala-může to být jen porucha, ale pokud ne, tak k lékaři a už to začne být horší.
Pokud tobě je 14 a on dospělý, měli jste (tedy spíš on měl) o tomto přemýšlet dřív než jak se říká zasunul. Nyní těžká každá rada.
Pokud hledáš odpovědi zde, měla jsi položit otázku před souloží, zda můžeš či ne.
Ještě bych však chvíli, ale jen chvíli počkal a pak ti snad rodiče poradí, neboj se, vždyť to jsou rodiče.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

Promiň za tohle slovo ale jsi hloupá, je ti 14 a víš od kolika se může souložit podle zákonů? od 15cti, takže ten tvůj kluk může mít velký problémy. Jak řekl Miroslavst začínej se modlit. Protože jak to vyjde na jevo, že jsi těhotná, tak máte oba problémy, ty s rodiči a on se zákonem. Jinak, před sexem se uč češtinu, je to hrozný..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Vím, že se mnohým má odpověď nebude líbit. Ale ti, kdož doporučují, aby se tazatelka naučila pravopis (v její otázce je opravdu chyba na chybě), by měli psát sami správně (výjimkou je kupkina).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

naučit se pravopis, děvenko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Teď máš děvče problém??? A předtím jsi ho neměla? No hlavně, že jsi tak spěchala, abys o nic nepřišla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Hezký je,že absolutně nevíš,jaké ,, i,y '' se kam píše,ale už jsi spala s klukem.Ve 14 letech by jsi zasloužila tak akorát nějakým prutem.
A ten tvůj kluk nemá rozum.Co víc k tomu dodat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No a jsme u toho,někomu je 26 let a dovede se celou noc mazlit,aniž by k něčemu došlo a vám je 14 let a hned na to musíte vlítnout,jenom honem aby jste proboha o něco nepřišli,a pak jsou z toho takový problémy,kdyby jenom pro vás,ale vy je naděláte všem vašim blízkým.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já si to myslím stejně jako Miroslavst.
Chvíli počkej a pak si promluv s maminou o antokoncepci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Jo, děvče zlatý, tady je každá rada drahá. Miroslavst má pravdu, jediné, co můžeš dělat, je počkat a doufat, že se MS dostaví později nebo, že vynechala z jiného důvodu – ono se to po takovém příliš brzkém pohlavním styku může stát. Ale záruka to tedy není, to předpokládám, že je TI jasné. Za blbost se holt platí. Pokud se to provalí, Tvůj přítel skutečně bude mít dost velké problémy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Tak si udělej těhotenský test a počkej na výsledek!A nebo čekej dokud se ti nedostaví MS.Je to těžké prt,MS můžeš dostat kdykolivj,jakým způsobem…A s tou češtinou by jsi měla něco dělat.!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radovan M

Na to jste měli myslet dřív. U tebe by se to dalo „prominout“ ale u něj ? Když už je dospělý ? Měl by si to srovnat v hlavě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HanČe

Milé děvče, co se stalo se nedá vrátit, ale každá situace se dá řešit.Nejdřív bys to měla probrat s maminkou. Jestli máte dobrý vztah, pomůže Ti, ikdyž bude nejdřív „šílet“. Jestli ne, radila bych Ti zajít k tvému doktorovi (dětskému, obvodnímu)ten Ti poradí co dál. Nejsi první ani poslední. Ale naši mi říkali „nejdřív miluj studování, potom studuj milování“. A ono to k něčemu bylo dobré.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek