perumax

Mám přítelkyni a ta má lupénku.Může mi někdo poradit nějakou přírodní léčbu a né mazaní od doktorů?Všem děkuji.

Nejlepší odpověď
www

U takové nemoci bych přírodní samoléčbu ani nezkoušel. Sorry.
Zkušenost

Další odpovědi
Meropa

Zkus vyhledat psychický důvod a nemoc zmizí.
Je o tom hodně knih.

Sůwa

Lupénka – psoriasis je nevyléčitelná, ale dá se udržovat v rozumných mezích. Je prokázané, že při zvýšeném stresovém napětí se výrazně zhoršuje, naopak velmi pomáhá pobyt u moře. Nemoc není nakažlivá, jen při zhoršeném stavu působí neesteticky. Určitě bych nezavrhovala léčbu doporučenou odborníkem.

Drap

mast z rakytníku řešetákového pomáhá. I požívání samotného rakytníku, nebo výrobků z něho pomáhá.