Floosi00

Mám příšerný vlasy!! Hrozně jemný, bez objemu a elektrizují!

Ahoj..prosím poradte nejakej strih pro vlasy cca po ramena který se pořád kroutí jak nechci, elektrizují, a pořád se připlácávají k hlavě..! už nevím co mám dělat každý ráno strávím pul hodiny upravou a stejně jsou porad hrozný…=X Díky..:)

Nejlepší odpověď
venkovan

Využij toho daru, že vlasy máš neposlušné a udělej z toho přednost. Buď jemně originální, i když vystoupit z davu je někdy nepříjemné.
Mimochodem – víš kolik lidí by dalo nevím co, any nějaké vlasy měli?

Další odpovědi
anonym

Moje vlasy vypadaji uz 46 let jako kdybych se prave dotkla elektrickeho proudu !
Nestresujte se tim . Na fotce vypadate jako moc hezka slecna a i ty vlasy – co bych za ne dala ja ! 🙂
A co treba zkusit opravdu velmi nakratko ? Jen na 1 cm ? Jste stihla , myslim, ze by vam to sluselo. -iv-

natuliii

já bych zkusila na objem nějaký šampon na objem,proti elektrizování kondicionér a to kroucení..to mám taky ;) zkus to zasunout pod ty vlasy který se nekroutí :DD