sup

Mám při sexu málo semene, jak docílit větší dávku

Nejlepší odpověď
bolak

Jo, pokud celej den neděláš nic jinýho, tak se nemůžeš divit že je toho, co by se za nehet vešlo. Když projedeš strýček internet, určitě tam najdeš spoustu chytrejch věcí, já sem ti jich tady pár schoval, protože seš sympaťák.

  1. Pohyb, sport, cviky pánevního dna (na to pozor, já už to jednou zkoušel a v návodu bylo napsáno abych na 3–5 vteřin zatáhnul dělohu, v ten den jsem nečekaně zjistil že žádnou dělohu nemám)
  2. nekoupat se v horký vodě, nenosit slipy
  3. nekouřit, omezit chlast a tučný jídla
  4. pít dost vody, žrát ovoce, zeleninu, ryby a další odporný věci jako petržel, česnek, kapary, kopřivy, vitamín A,B,C,E, zinek, hořčík, vápník, sodík

Pak se prej daj koupit ještě různý pilule, kdyby tohle všechno nezabralo.
http://krevni-tlak-vysoky.heureka­.cz/brainway-l-arginin-cps-100/
http://vitaminy-a-mineraly.heure­ka.cz/vitaland-premium-l-lysin-100-tablet/
http://ch.volu­me500.com/

Ehm, jestli se ještě můžu zeptat, proč chceš mít víc semene, to se tím dá teď vod novýho roku platit v tescu nebo tím krmíš rybičky nebo proč?

No nic, hlavně dej pak vědět jak ti to dopadne a nechte si pro jistotu otevřený okna, kdyby náhodou, tak ať se v tom neutopíte.

Další odpovědi
Pájo

Jak víte, že ho máte málo? Běžně je u muže (po cca 3 denní abstinenci) ejakulátu tak 5 – 7 ml (kávová lžička), někdy o něco málo více. Pokud je u Vás množství výrazně nižší i po týdenní přestávce, svěřte se lékaři – obvodnímu praktickému lékaři nebo přímo urologovi. Předpokládám, že ti je aspoň 15, varlata ti sestoupila do šourku obě a jiný „vnější problém“ nepozoruješ… (neprodělal jsi neléčený úraz, zánět apod.). Tak jako tak, pokud je spermatu málo, k lékaři s tím.

anonym

Co je málo? Chceš být dárcem ? Nevím jestli na tohle existují nějaké normy co se do množství týče,ale množství-kvantita ještě neznamená kvalitu.Pokud vím,dnešní mladí muži mají problémy spíše s kvalitou ejakulátu..Když ti nepomohou doporučení od „bolak“,tak navštiv specialistu a nech se vyšetřit…:D