Sašetka

Mám přestoupit z gymnázia na pedagogickou?

Začala jsem studovat 1.ročník gymnázia, ale po 2 týdnech jsem zjistila, že bych chtěla studovat pedagogickou, kde bych na tu pedagogiku měla zaměření. A rozhouji se, jestli mám přestoupit? Poradíte?
Doplňuji:
Ale proč bych měla zbytečně studovat gympl, když můžu už teď studovat tu pedagogickou?

Odpovědi
hanulka11

to ti asi nikdo neporadí ,to musíš vědět ty sama ,po obou školách stejně následuje vysoká škola
Doplňuji:
Jakpak se k tomu tvýmu rozhodování stavějí tvý rodiče?

Alesh

Jasně stručně: ne, vystuduj gympl a pak když tak jdi na pedagogickou VŠ. Samotná pedagogická SŠ ti je skoro k ničemu. Během studia gymnázia budeš mít dost času si rozmyslet, co budeš chtít jednou dělat. Rozhodně to vidím na VŠ.

Michal Kole

No nejlépší, bude když se sejdou oba ředitelé škol (gympl + pegagické), aby se domluvili co jsi se už naučila a domluvili se na nějakých rozdílových zkouškách.

informace o škole najdeš na www.infoabsol­vent.cz

Vzhledem k tomu, že jsem odpůrce gymplu tak bych raději volil tu pedagogiku.

Upozorňuji tě že je tam POVINNÉ plavání, což asi bude největší problém.