mam prechodny dusevni stav

http://cs.wikipedia.org/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Třeba vzít si knížku a začíst se do ní. Pěkných je dost na výběr. Já se při čtení nikdy nenudím.

Luštit křížovky, hrát sudoku či s dětmi nějakou hru.

Další odpovědi:

Bronzový

Tímto stavem trpím dost často, tak Vám snad poradím. Je jasné že se Vám nic nechce (to je totiž teorie "Nudy" - ne to že nemáte co dělat ale že se vám nic nechce dělat/na nic nemáte chuť, jsem si ten odkaz přečetl :))

Nejčastěji mi stačí opravdu dobrý zabavný film (Machři (2010) a jemu podobné - ne náročné na přemýšlení a vtipné) a nebo aktivní kamarád/kamarádka , ktrý tímto druhem duševna netrpí a má tu snahu mě donutit k činnosti - nejtěžší je vůbec se k něčemu "rozhejbat"

Zlatý

Já bych to nebral až tak na lehkou váhu,protože může jít o počátek depresí,ale to už není žádná legrace. To se nedá řešit nějakou hrou nebo filmem.Pokud by Vás to přepadalo čím dál častěji,nečekejte a řešte to s odborníkem,vím o čem mluvím,hezký večer.

Zlatý

to bych se divil, že by se nenašla někde nějaká užitečná práce

Bronzový

Výborně to napsal Postman. A souhlasím i s Rynkem... z nudy je jen krůček do deprese- a na tu pozor. Radil bych nudu moc neprotahovat... ano dobrý, ne složitý film může prospět a přátelé ještě více.

Zlatý

Pokud se ted uraku nudíš pusti si třeba nějaké tvé oblíbené písničky,nebo si třeba zahrej na PC nějakou hru.

Zlatý

odpoviem otázkou: ČO JE TO NUDA??

Paní burak dobrý den.Naprosto souhlasím s Panem rynkem 878,jestliže tím trpíte častěji zajděte si napřed na neurologii a potom se uvidí.Zdraví vás ZAJ-PO

Zdroj: znalosti

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.