laco

mam prázdnou klima u xsary picaso,mam to dát do servisu nebo k někomu kdo děla ledničky.kolik to bude asi tak stát

Nejlepší odpověď
P.T.

Někomu kdo dělá ledničky? 😁 Dobře jsem se nasmál! A když se vám pokazí TV, odnesete ji k veterináři? 😁

No, nicméně, do autoservisu. Ten prověří funkčnost celého systému, případně ho seřídí a nalije vám tam nové chladivo. Výjde to do cca 1.000 Kč.

Další odpovědi
Hlada

Na údržbu autoklimatizací se vyrábějí kompaktní poloautomatické přístroje, které odsají staré chladivo, ověří těsnost a doplní klimu novým chladivem a olejem. Tento přístroj nemá někdo, kdo dělá ledničky, naopak nemusí to být značkový servis. Údržbu klimatizací dělají různé rychloservisy, cena je kolem 1000 Kč.

Ar

Laco , je pravda že i „ledničkáři“ dokážou naplnit klimu, ale někdy to bývá konečná pro kompresor. Já bych doporučil najít ve svém oklolí Fy , která se zabývá vyloženě klimatizacema v autech. Nejprve si nech zjistit proč a kudy médium uteklo (zkušebně se to nejprve plní dusíkem) po odstranění příčiny úniku se to naplní mediem. Specializované Fy na klimy to většinou plní za cenu okolo 800 stovek.
Záleží z jakého jsi regionu.