kodl67

Mám právo na vrácení zboží ve 14denní lhůtě?

Zboží z e-shopu převzato 11.11.Reklamováno 14.11.Vyřešeno výměnou dne 8.12.Následně jsem zjistil že mi tato věc nevyhovuje,dnes se chystám ji vrátit.Může mě prodejce poslat do háje s tím,že už uplynulo těch 14 dní od prodeje?

Nejlepší odpověď
Válek Petr

Ano. 14. denní lhůta na vrácení zboží platí.

Další odpovědi
McArthur

Pokud Ti zboží nevyhovuje, zkus na něm objevit novou závadu. Do 6 měsíců od koupě máš právo při reklamaci zboží odstoupit od kupní smlouvy. Už sice nedostaneš zpět poštovné zaplacené při pořízení zboží (o proplacení poštovného za zaslání k reklamaci při uznání reklamace požádat můžeš), ale kupní cenu zboží zpět dostaneš.

Jinak máš smolíka.