Mám právo na koupi při chybě systému v eshopu (cena 0,- místo 16 000,-)?

Při objednávce v eshopu (nejspíš chyba systému) mi naúčtovali za notebook 0,- + recyklační poplatek, čili celková cena je cca 80,-. Mám právo po nich požadovat zboží? Všechny obrazovky objednávky jsem vyscreenoval, objednávku, která přišla e-mailem jsem neprodleně vytiskl a uložil do PC.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Je to nesmysl.Pokud doslo k chybe a ty jsi i mel ze zakona narok,budes tu firmu zalovat?Pocitas s tim,kolik te budou stat soudy a s nejistym vysledkem?Nehlede na to,ze takovych screenů ti ve photopaintu udelam do hodiny 60 :-).Jeste dodam,kdyz v obchodaku odpadne ze zbozi cedulka s cenovkou,nebo ji nekdo odtrhne,taky si to zbozi odnasis,ze je zadarmo?

Další odpovědi:

Ahoj. Právo na zboží za nulovou cenu v tomto případě máš. Cena zboží je závazná v okamžiku uzavření kupní smlouvy - což je ve chvíli, kdy ti e-shop příjem objednávky emailem potvrdil.

Tato chybka se stala i v kasa.cz - museli dodat. http://mobil.idnes.cz/…

Bronzový

Já bych řekla že brzy na to přijdou sami,skus vyžádat zboží.chibička se vloudila.

Zdroj: žolík

Bronzový

precti si jejich obchodni podminky...a zkus najit na idnes.cz kauzu kde taky nejaka firma nabizela naky zbozi hodne pod cenou a nakonec to tem zakaznikum musela dat...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.