leporela22

Mám právo na dotace když nebudu na úřadu práce?

když od září jdu pracovat na živnost jako fyzická osoba ale kámoš řikal že nemám do začátku právo na dotace nebo jaký dar protože jsem nikdy nebyl na uřadu práce tak ako je to s tím?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Zaeviduj se na ÚP ne jako uchazeč o zaměstnání, ale jako zájemce o zaměstnání. Pro zájemce je dotace většinou možná. Dají se jim zprostředkovat i kurzy. Nebudou ti z této evidence plynout skoro žádné povinnosti a můžeš být takto evidovaný i když studuješ, nebo pracuješ. Plyne ti z toho možnost žádat o dotace.

Další odpovědi
Drap

O jaké dotace či o jaký dar, se ti jedná ?