Mám pravdu ?

Kolegovi prasklo těsnění pod hlavou motoru Felicie. Bylo vyměněno a opět jezdí. Když jsem mu řekl, že je nutné po určitých odjetých km znova dotáhnout šrouby hlavy a nově seřídit ventily, nevěřícně kroutil hlavou.
Mám tedy pravdu ?

Nejlepší odpověď
badisko

vyborne :D

Další odpovědi
led

Otrasy počas práce motora a jazdení šrouby uvoľňujú, takže doťahovanie je prirodzené. Tie čiastkové mikroskopické uvolnenia sa prirodzene neukáže hneď. Aj matematika hovorí „Súčtom tisícin môže vzniknúť celé číslo“

Drap

Ano, vždy se to tak dělávalo

franku

Těsnění jsou už z jiných materiálů a když jsem zkoušel dotáhnout těsnění po cca 5000 Km,tak nebylo třeba.Ventily je třeba seřídit!

lukas.zmizik

těsnění se řekněme „usazuje“ ..ze stejného důvodu se chodí s motorem na prohlídku, pokud je nový a má ujeto předepsaných několik set kilometrů

cukrar

Dr. Bane, máte pravdu.

anonym

U badisko odpovědi si nejsem jistý,. To výborně mohlo být souhlas ke kroucení hlavou, ale o nic nepřijdu a tak dávám palec.