IBI05

Mám prasklé sklo na zadní straně IPhonu 4.Mám ho jít reklamovat?

Dobrý den, chtěla bych radu.Dnes se mi stala nepříjmná situace, když jsem šla po schodech zakopla jsem a spadl mi telefon (IPhone 4) na zem.
Ze zadná strany mi prasklo sklo, a je to celé ruplé.
Telefon mám 7 měsíců a tak mám tedy záruku.Co mám dělat? Mám jít produkt reklamovat? Mám jim říct pravdu nebo se vymluvit na něco jiného.Jelikož toto poškození není v záruce jelikož je to chyba vlastníka. A kolik v tom případně stojí výměna skla?

Odpovědi
anonym

Na toto se reklamace nevztahuje. Vztahuje se na výrobní vady, t.j. na škody nezaviněné majitelem. Tady Ti nezbývá nic jiném, než zajít do prodejny a požádat o opravu. Zkus jim vysvětlit, co se stalo a uvidíš, co Ti řeknou. Také Ti určitě podají informaci o ceně za nové sklo a jeho výměnu.

hanulka11

to posoudí sami – poznají – záleží na koho narazíš

mě se rozbil displej- protrhl taky jsem to zavinila a " nic jsem za výměnu neplatila" jak říkám záleží na koho narazíš