Avatar uživatele
betinka

Mám požádané o rozvod,ještě váhám,ale zajímá mne i něco jiného…

Dobrý den.po 11 letech jsem požádala o rozvod (s manželem máme 2 děti).K rozvodu došlo k zadlužení (i bez mého vědomí) mého manžela.jsou věci které vyřeší dva,ale jsou i věci které sama nevyřeím a už vůbec ne když nechce ten druhý:-(.Jsem na MD,hlídání nemám abych finančně pomohla a mohla jsem skončit s dětmi na ulici:-(.Podala jsem žádost o rozvod,ale děti mají s otcem velice pěkný vztah.Váhám,jelikož tsejně jsem spoldudlužník a jen tak se z toho nevyhrabu.S manžele již nebydlíme,ale stále má zájem..nevím.Pře­devším mne zajímá, když stáhnu rozvod, budu muset vracet nějaé penízky úřadům,které mi doteď pomáhaly platit nájem a (příspěly na živobytí apod,)budu vše muset vrátit,když se rozhodnu žalobu stáhnout???Toho se bojím,protože taky díky sociálním příspěvkům můžu s dětmi bydlet na stálém místě a živit je.Manžel je zadlužený,exekuce ale chodí stejně do mu ke mě (má tam trv.pobyt) a vše bylo nabyto v manželství.Otázka proč bych se k němu měla vracet? Možná ne právě jen kvůli dětem,ale třeba to nějak ještě nakonec spolu zvládneme,i když se toho opravdu bojím:-(momentálně co vím,že práci nemá ,ale sem tam brigáda apod…Děkuji za ODPOVĚD…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4465 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
megahit

můžete zkusit pro radu zajít do občanské poradny – je to zdarma, ale je potřeba se objednat většinou.
www.obcanskepo­radny.cz

hodně sil!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek