Dejvice

Mám povinnost podávat daňové přiznání když jsem zaměstnán a kromě toho mám přijem na základě dohody o provedení práce

Srážková daň byla z DPP byla sražena a odvedena

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Ne, nemusíte. Srážková daň je konečná a nikde se nezúčtovává. Požádejte svého zaměstnavatele o roční zúčtování.

Další odpovědi
standa

…ještě bych doplnil odpověď Jambalaya, že PŘÍSNÝ zaměstnavatel už dnes (po 15.2.) nemusí vyhovět požadavku zaměstnance na provedení ročního zúčtování.

V takovém případě vám zaměstnavatel MUSÍ předložit papír s potvrzením o vašich zdanitelných příjmech a vy si případně můžete zkusit na nečisto vypočítat, zda se vám vyplatí podat daňové přiznání, k čemuž máte čas do 31.3.2011.