elektrikář

Mám použít jiný vypalovací program nevím jak do toho,

Nainstaloval jsem vypalovací program Expres Burn. Vypálil DVD Na počítači jde dobře ale přehrávač to nezvládne Chtěl jsem si fotky prohlížet na velké obrazovce televize-

Nejlepší odpověď
Hlada

Ve vypalovacím programu bych chybu nehledal. Je potřeba přečíst návod k přehrávači a ověřit si, jaké formáty a jaká média umí přehrát. Dál je potřeba ověřit, jestli přehrávač nepožaduje, aby byl disk uzavřený. Může být také chyba v médiu nebo špinavé mechanice přehrávače.

Další odpovědi
Littl3

Tak zkus jiný program…:)