Nikol1709

Mam posledni tyden na to se rozhodnout, bud na hotelovku i kdyz ťse trosku s jazykama topím nebo jit na kosmetičku?

Nejlepší odpověď
Šidlo

Nikol, na hotelovke sa nesmiete ani trošku topiť s jazykmi....­.jazyky sú základ, a ešte aj zručnosť na varenie a obsluhu…
ak nemáte vyslovene talent na jazyky, len by ste sa trápili a ak by ste chceli maturitu, asi by to nešlo.....navyše platy sú v biznise zúfalé.
Kozmetička je dobrá, zručnosť síce treba tiež, aj trošku biológie…ale to sa naučíte, ak budete usilovná… a tuším sa z toho dá aj maturovať…a plat, ten bude lepší

Další odpovědi
Adula.57

Jak máš poslední týden? Počkej po přijímačkách, třeba tě na jednu nevezmou a budeš mít utrum. Hotelovka jazyky zahrnuje, takže jestli je nezvládáš, nemáš šanci.