Avatar uživatele
obyč holka

Mám poslat klukovi tajnej papír, kde by byly ňáký hádanky, aby se dopracoval k tomu, kdo je jeho tajná ctitelka?

Fakt už nevím. Jedna holka mně poradila mu poslat tajný papírky od neznámý ctitelky. Chodili jsme spolu 5 roků do stejné třídy ,teď nás rozdělili. Kámoši ani nejsme a nebyli jsme… A ani nevím ,jestli u něj šanci mám, ale jednou na zastávce jsme byli s kamkou a ona potřebovala pohlídat psa, tak sme ho pohlídali a ten kluk se k němu sklonil a řekl: „Teď máš novou hezčí paničku.“ Předtím sem to nějak neřišila a neuvědomila jsem si to na místě, ted tomu nemůžu uvěřit a říkám si, to určitě neřekl nebo sem blbě slyšela, bylo to už před 3 rokama, jenže potom sem přes toho kluka, co mi to řekl, poslala dopis jeho bráchovi, že ho mám ráda, jenže kdo ví, kde ten dopis skončil… Potom ten kluk, kterýmu sem posílala ten dopis, začal balit mou kamku, teda asi pokud ji nebral jako kamku, takže sem to vzdala, rok sem čekala a potom se mně začal líbit ten kluk, co mi to řekl… jenže on si podle mě myslí, že mám ráda toho bráchu… Jednou na Vánoce jsem tomu klukovi, co mi to řekl, dala dárek k Vánocům, takže zas nevím, jestli by to byla taková záhada, kdybych napsala „od tajný ctitelky“… fakt nevím, chodil na kroužek, kam já, ale už tam nechodí… Byla to jediná budova, kde bych s ním byla v jedné místnosti, někdy ho potkám na chodbě, nevím to jistě, ale možná na mě kouká, ale co, tak má oči..... Prosím rady co nejdřív, jsem fakt zoufalá :D Dík,y vím je to dost popletený s těma dvěma klukama, ale psala jsem to narychlo… dopředu moc díky …
popřípadě napište, co bych mu na lístečky měla napsat a jak mu je tajně podstrčit

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, luckykubrt před 2784 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

neposílej!!!!

… nebo přesněji řečeno, pošli, jestli máš dojem, že je to dobrý nápad, nebo jestli to bez toho posílání psaníček nevydržíš.
Ale moje zkušenost je taková, že čím víc jsem dotyčné kluky a pány bombardovala dopisy, později SMSkami, a čím víc a vědoměji jsem dávala najevo své city, tím rychleji to šlo „do kopru“. Toho pána, co už jsem s ním desátý rok a se kterým nám to stále klape, jsem nebombardovala vůbec. V podstatě jsem počkala, až začal on. Neříkám, že je to univerzální návod, ale někdy méně znamená více.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

neposílej!!!!

Nevím, co máš dělat, já bych neposlala žádný hádanky, je to divný 🙂
Co když bude hádat tak zuřivě, že z toho vyhádá tvoji kámošku? 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

neposílej!!!!

Marná, zbytečná a vlezlá snaha…¨Vybere si sám, obvykle tu, která se nevnucuje a nenabízí sama..
Najdi si jiné aktivity a zbytečně neplýtvej energií 🙂
Ono to přejde… a až přijde správný čas, objeví se i ten „pravý“ ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

pošli mu ten papírek

Přítel mi vyprávěl o jedný jeho ctitelce, která mu každý úterý začala posílat dopisy s klasickým obsahem „co týden dal“, na nichž bylo na zadní straně vždycky napsáno dvojčíslo. Po pár týdnech to dalo dohromady její telefonní číslo, což mu přišlo nápaditý a šli spolu ven, bohužel holka po celou dobu neřekla ani slovo, ale stejně mu posílala dál nicneříkající dopisy, až toho nakonec nechala.
Takže tě třeba jenom nemá jak zkontaktovat, i když v době fejsbuku bych se divila…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

pošli mu ten papírek

Pošli, je to romantické

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dancokoliv

pošli mu ten papírek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

pošli mu ten papírek

Podobně jako hamletovská otázka: „Být či nebýt ?“ Říká se, že za zkoušku nic nedáš. Tak proč to nezkusit, když ho máš ráda ?

Upravil/a: luckykubrt

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek