SajmonModer

Mám pořád strašně ledová chodidla. Co s tím? Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Chtělo by to víc pohybu a ne jen sedět u pc.

Další odpovědi
dědapetr

Koupel na studené nohy

Ponořte nohy na deset minut do lavoru s teplou vodou. Můžete do ní přidat několik kapek esenciálního oleje. Potom chodidla dobře osušte a navlečte si teplé ponožky.
Krém na studené nohy

Vmasírujte si do nohou nějaký mastnější krém, natáhněte si teplé bavlněné ponožky a vlezte do postele. S pomocí krému si vaše chodidla zahřejí rychleji a více.
Gymnastika na studené nohy

Koulejte po zemi nohami dvě masážní koule. Nejdříve jedním a pak druhým chodidlem je koulejte ve směru hodinových ručiček, pak nahoru a dolů, pohyby střídejte. Nohy se tak dobře prokrví a chlad ustoupí. Pokud masážní koule nevlastníte, nahraďte je třeba tenisovými míčky.

RQLM

Gynko biloba neboli jinan dvojlaločný. buď z lékárny, nebo v létě se vrhnout na strom samotný, tuším že musíš na samičku, a otrhat jí listí a vařit čaj.
Jinak samičky jinanu jsou děsně vzácný, protože když kvetou, tak je z toho děsnej bordel na ulicích, tak proto jsou jenom kluci :)

venkovan

Co takhle vyndat nohy z ledničky či ze zamrzlého potoka?
Pokud fotka ukazuje přibližný tvůj věk – asi bych zašel za lékařem, protože ledové nohy mohou signalizovat i poruchu v krevním oběhu.
Ale hodně pomáhají koupele jak tu jiní popisují, teplé ponožky když se sedí ve studenu bez pohybu apod.

SomeSam

Co třeba horká vana.