Ku

Mám polofunkční počítačovou myš…

mám myš, 1 rok starou, vždy fungovala skvěle, a najednou se mi odpojuje, a nefunguje mi- někdy jo, někdy ne, laser svítí někdy, někdy ne, musim jí různě otáčet aby na 5 vteřin fakčila, a zase je po ní… prosím poraďte co s tim dělat

Odpovědi
Roman71

Řekl bych, že se někde překroutil kabel. Většinou to bývá v místě, kde se ohýbá v myši. Několikrát jsem to u levnějších myší opravoval. Pokud je v záruce, stálo by za to ji reklamovat (záleží na ceně), nebo vyvenčit a pořídit nového hlodavce.

anonym

Zřejmě ´překouslý´ kabel – buďto u těla myši a nebo u konektoru.
Můžeš zkusit polaborovat a kabel opravit nebo vyměnit – ale já bych ji, pokud to není nějaká specialitka (a nebo k ní nemáš výrazný citový vztah), vyměnil – myši stojí pár desetikorun.
😉