kurec

mam podezření že mi krade kamarád peníze

mam podezřeni že mi kamarád krade peníze ale nemam žádné dukazy takže se s ním nekamarádit jen tak by mi to nevěřil a nebo jak udělat nějakou tajnout kameru do pokoje aby to nepoznal?

Odpovědi
ponovotny

určitě jsou prostředky jak nenápadně snímat dění v místnosti. Je ale otázkou jak je takové „natáčení“ samo legální. Vybírat můžeš např. http://www.spy­obchod.cz/budik-s-kamerou-basic/ . Zapřemýšlej však co budeš dále dělat pokud budeš mít v ruce takový „důkaz“. Možná lepší nápad je pořídit si nějakou uzamykatelnou skříňku, nebo kufřík.

Pospic

Tak ho nenechávej samotného v pokoji. Pokud ho ale chceš přistihnout – prodávají se třeba propisky s miniaturní kamerou ale vůbec nevím, jak to funguje a jaká je kvalita obrazu. Navíc, pokud by ti ukradl i tu propisku, byl bys zase na začátku.

VerunkaMC

Buď vklidu ja jsem to udělala, dala jsem si kameru do pokoje. Mela jsem podezření ze mi kamaradka krade. Nestacila jsem se divit, dala jsem ji to pořádně sežrat. Peníze, oblečení, šperky, vonavky všechno… Svine uz nikdy víc. Nikdy nemáš podezření jen tak.

mojitek

Pospic : tak tohle určitě řešení není.Tady jde o to jestli „kamarád“ je sviňe nebo ne. Já bych ho prostě vyzkoušel,udělal na něj malou lest-prostě bych na nějakém místě doma pohodil třeba stovku a nechal bych ho tam na chvilku o samotě-a pak by se uvidělo.