Avatar uživatele
Danča1210

Mám podat žádost o zvýšení výživného?

Ahoj.Ráda bych věděla,zda se dají mému býv. manželovi nějak prokázat jeho příjmy.Pracuje na žl,takže vykazuje jen minimální příjem.Nedávno si koupil auto a dům-který ovšem napsal na svou současnou přítelkyni a sám má trv.pobyt na městském úřadě,takže ,,jako nic nemá,,.Nyní mi platí 1000,–na každé dítě-15 a 10 let,výž.určoval soud,když dětem bylo 5 a 10,má nějaký smysl žádost podávat,nebo mám být ráda alespoň za něco.Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4081 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Žádost můžeš podat. Aby jsi však prokázala nezdaněné příjmy, musíš mít nějaké důkazy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ahoj, Dančo. Žádost každopádně podej. Jestliže si manžel koupil dům a auto za dobu, kdy žije ve vztahu s novou přítelkyní, tak bude snadné prokázat, zda tato přítelkyně měla na takové výdaje prostředky. Výživné, které nyní dostáváš, nijak závratné není a jen těžko se Ti stane, že by Ti je soud snížil.
Bude třeba prokázat, že manžel úmyslně zkresluje údaje o svých majetkových poměrech, ale to by neměl být pro soud neřešitelný problém.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
studium

Zvýšení výživného podej a pak se modli aby jsi dostala dobrého soudce.Já měla svědky i firmu,kde ex dělal na černo a nic nepomohlo.Měla bys vědět co dělá jeho přítelkyně a od toho si odvodit její příjem,ale co když dědila nebo něco podobného?Jsou to zdlouhavé tahanice a výsledek nejasný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek