fg

Mám počítač,který vypínám z el.sitě vypínačem…

Vypínám ho každý den.Vadí mu to nějak?

Nejlepší odpověď
emba5

V zásadě to ničemu nevadí.Pouze baterce která udržuje napětí pro nastavení biosu a třeba po roce až dvou ji budete muset vymněnit.Řádově čtyřicet korun.

Další odpovědi
Drap

Nevadí

anonym

Nevadi, spravne by se to melo delat u vetsiny veci

Michal Kole

Jen nebude fungovat např. softwarové zapnutí k provedení nějaké úlohy nebo k zapnutí pomocí LAN sítě

albert

Naopak – pokud nemáte na přívodu elektřiny přepěťovou ochranu, děláte jenom dobře.