BENYTA

Mám pocit, že včerejší Den D udělal serveru totální reklamu, samé nové nicky, že?

Po několika minutách, jsem se musela přesvědčit, zda jsem skutečně na Odpovědích, protože vidím samé neznámé nicky…prezentace pana Štípka ve Dni D, byla sice v tu chvíli neúspěšná, ale do budoucna…
Doplňuji:
Teď jsem si všimla, kolik toho zde bylo už o tom napsáno, neuvědomila jsem si, že už je to skoro 24 hod, od odvysílání…
…tak nezbývá, než ocenit nápad reklamy zdarma…

Odpovědi
hanulka11

Je to pravda, že se to tu oživilo.

Miroslavst

No hlavně nové co se jmenují anonym :D
A úspěšná jeho reklama byla a hlavně ho nestála ani korunu.

panenka

Taky pěkně Benyto koukám a souhlasím s tebou

waloraz

určitě …taky tady proto jsem xD

Jahoda

Hm… veřejná reklama zadara se vždycky hodí, že???