nelasara

mám plazmovou TV ,jak mám vyčistit obrazovku

Nejlepší odpověď
P.T.

Plazma má obrazovku ze skla, takže čímkoliv, co nezanechá šmouhy. Poškrábat to nemůžete. Na lesklé rámy ale bacha. Tam určitě nějakou utěrku z mikrovláken (tzv. švédskou) a bezalkoholový čistič s antistatickým efektem – ty klavírované rámy jsou lapač prachu.
Doplňuji:
Mosoj: Jemný hadřík může být sebejemnější, ale prachové zrno nedokáže „pohltit“ a ve spolupráci s roztokem jej rozpustit. Švédská utěrka má velmi jemná vlákna, působí „tlustěji“ (vlákna jsou „povytažená“). Prachové zrno lapené na švédské utěrce zjemněné dotyčným přípravkem je na klavírované povrchy naprosto neškodné. Už 4 roky si doma takhle utírám telku a není na ni ani jedna mikrorýha. A má druhá telka, která byla párkrát utíraná jemňounkým hadříkem? Má víc pruhů, než Adidas :)

Další odpovědi
mosoj

Jo co by jsme dělali kdyby nebyly švédské utěrky.
Vente jemný hadřík a otřete. Nejprve vlhkým a potom do sucha.
Hadrem to nepoškrábete. Jedině prachem.
A pokud je tam prach který škrábě tak můžete mít hadr třeba americký !!
Takže nejprve jemně odstrante prach.

chudst

Existuji nejake specialni mikrovlankove uterky ci co… ( http://www.se­archgrid.org/in­dex.php?lang=cs&cat=4c5­&month=2011-02&id=41763 )

Obecne staci: navlhcete hadrik (jen navlhcete – poradne vyzdimejte!) a proste s nim obrazovku setrete.

Hykam

Stačí bavlněný hadřík který nepouští chlup, nejdříve vlhký a potom suchý.