Pokročilý

mám plastovou sádru na noze, mohu s tím do vody? pod tím mám "ponožku" a na tom vatu

v nemocnici jsem se na to zapomněla zeptat..nebo máte s tím někdo
zkušenost?
Doplňuji:
u okraje je vynechané místo kudma by se voda mohla dostat dovnitř....okraje jsou měkké protože je tam konec té přehnuté ponožky(mám dva balíčky na sobě)
jde mi o to jestli ta vata potom uschne nebo co by mohlo následovat kdyby se tam voda dostala

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Voda určitě někdy uschne. Do té doby ti ale shnije noha a ponožka !
Ó můj bože všemohoucí.

Další odpovědi:

Zlatý

co Ti brání zavolat do nemocnice ? tu sádru nemáš kvůli plavání, ale abyses mohla jen vykoupat..
jak bylo uvedeno, když se vše nacucá a než vyschne - můžeš chytit i nějakou nepříjemnou plíseň a sádru by museli sundat to já bych tedy neriskovala..

Bronzový

Té plastové "sádře" to vadit nebude to je jasné, ale ta ponožka s vatou se pěkně nacucá a pak to bude dlouho schnout. Máš li citlivou pokožku můžeš si něco i přivolat a pak to bude svědit jako čert. Raději bych to dal i velkého igeliťáku a nahoru gumičku. Tak jak se to dělalo za klasické sádry.

Zlatý

Určitě ne.
Pod tu sádru se vosa dostane a vata a po nožka nasákne. Bude hodne dlouho vysychat a pokožka se může "oprudit". Z toho pak, protože tam je minimum vzduchu, může vzniknout vyrážka a pupínky se mophou zanítit.
I kdsyž se vše zakryje igelitem a gumičkou, voda se pod gumičku v záhybecdh igelitu dostane.
Můžeš zkusit ten igelit nahoře a dole NEPRODYŠNĚ zalepit lepící páskou. Ale důkladně a stejně to jen jen na chvíli.
Raději bych to vydržela, léto ještě nekončí a vodu si ještě užiješ.

Zlatý

Hustota platu je cca 0,8 až 1,5 kg/m3.

Takže plavat by s tím mělo jít.

Plastům voda nevadí ve velké většině případů.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.