Mám píchlou druhou dírku v uchu.

Dnes je to den. Mám tam danou zlatou náušnici, ale ta se mi nelíbí, je moc velká. Ráda bych tedy věděla, za jak dlouho si to budu moci vyměnit a dát tam normální bižuterii? :)Předem děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatou náušnici bych nechala v uchu alespoň týden. Pokud se dírka v pořádku zahojí, tak potom bych zkusila náušnici vyměnit. Každopádně si to ale hlídej a pokud bys na boltec neviděla pořádně sama, tak si aspoň týden od výměny nech uši zkontrolovat od maminky nebo kamarádek.
Já si kdysi přehodila místo zlatých stříbrné naušnice a musela jsem je vyhodit. Uši mi po nich natekly.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jak psala Ocko. Jen bych z vlastní zkušenosti řekla, že týden je žalostně málo. Mně se vpichy hojily celkem rychle a stejně jsem si dovolila náušnici vyměnit za bižuterii až po měsíci a půl. Doporučila bych to tehdy, až budeš mít dírky zacelenou. Resp. aby se do krve nedostaly látky, které se z některých méně kvalitních kovů po čase uvolňují.

Pokročilý

Taky jsem měla druhou náušnici... Mamka mi totiž nechtěla dovolit v pupku, prý radši v uchu... :-) Zkus si s tím každý den pohýbat a asi tak po týdnu už by to mělo jít lépe než na začátku. Pokud to nepůjde, tak to nech ještě další týden... :-) Já jsem tam měla tu původní 3 týdny... každému se to hojí jinak.. :-)

Já mám v uších celkem 5 dírek..všechny jsem je píchala když mi bylo nějak 13 .. nemám dírky od malička,protože mi uši hnisaly, ale když jsem si je píchala v těch 13 dala jsem si tam naušnice z chirurgické oceli,která je velice čistá na tohle vhodná,nechala asi tak měsíc, pak jsem tam už začala normálně dávat jakékoliv :) každému se to hojí jinak ,ale myslím že aspoň ten měsíc bys tam měla nechat to zlato :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.