Avatar uživatele
AnnieAnnie

Mám píchlou druhou dírku v uchu.

Dnes je to den. Mám tam danou zlatou náušnici, ale ta se mi nelíbí, je moc velká. Ráda bych tedy věděla, za jak dlouho si to budu moci vyměnit a dát tam normální bižuterii? :)Předem děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4304 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zlatou náušnici bych nechala v uchu alespoň týden. Pokud se dírka v pořádku zahojí, tak potom bych zkusila náušnici vyměnit. Každopádně si to ale hlídej a pokud bys na boltec neviděla pořádně sama, tak si aspoň týden od výměny nech uši zkontrolovat od maminky nebo kamarádek.
Já si kdysi přehodila místo zlatých stříbrné naušnice a musela jsem je vyhodit. Uši mi po nich natekly.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Jak psala Ocko. Jen bych z vlastní zkušenosti řekla, že týden je žalostně málo. Mně se vpichy hojily celkem rychle a stejně jsem si dovolila náušnici vyměnit za bižuterii až po měsíci a půl. Doporučila bych to tehdy, až budeš mít dírky zacelenou. Resp. aby se do krve nedostaly látky, které se z některých méně kvalitních kovů po čase uvolňují.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lenka.seda

Taky jsem měla druhou náušnici… Mamka mi totiž nechtěla dovolit v pupku, prý radši v uchu… 🙂 Zkus si s tím každý den pohýbat a asi tak po týdnu už by to mělo jít lépe než na začátku. Pokud to nepůjde, tak to nech ještě další týden… 🙂 Já jsem tam měla tu původní 3 týdny… každému se to hojí jinak.. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Xenonka

Já mám v uších celkem 5 dírek..všechny jsem je píchala když mi bylo nějak 13 .. nemám dírky od malička,protože mi uši hnisaly, ale když jsem si je píchala v těch 13 dala jsem si tam naušnice z chirurgické oceli,která je velice čistá na tohle vhodná,nechala asi tak měsíc, pak jsem tam už začala normálně dávat jakékoliv :) každému se to hojí jinak ,ale myslím že aspoň ten měsíc bys tam měla nechat to zlato :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví