Mám pěkný vztah ale furt se bojím že ho něčím zkazím....

Místo abych brala to co mám furt hledám důvody v čem by se mohl pokazit moc toho dotyčného miluji a nevím co s tím mám udělat někdy mám i pocit , že miluji více já. Nevím co dělat.
Nemá někdo nějakou zkušenost?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nekaz si pěkný vztah hledáním důvodů a příčin;je známo,že kdo hledá,najde a občas taky nebude spokojený s tím,co najde.Čím víc budeš pochybovat,tím víc budeš (hledám adekvátní slovo,ale momentálně mě nenapadá žádné)....chci říct,že tímhle tempem se z tebe postupem času může stát málo sebevědomá žena,o kterou se chlapi rvát nebudou.Nebo se proměníš na žárlivou stíhačku...A to přece nechceš.

Další odpovědi:

Zlatý

Pěknej vztah nemáš. Pěknej vztah je založen na oboustranné důvěře.

Zlatý

Mám takovou zkušenost, že tomu, čemu věnuji největší pozornost, se mi postupně dostává. Budete-li hledat důvody, v čem se Váš vztah může pokazit, najdete je. Hledejte raději všechny důvody, proč ten vztah drží pohromadě.

Zlatý

Pocit, že se to může nějak "pokazit" má asi každý z nás. Spíše mě zarazilo, že "máš pocit, že miluješ více Ty". Pokud city nejsou oboustranné, tak se může (!) stát, že Tě přítel opustí. Vztah a city obou by měly být vyvážené, i když to asi každý najevo jinak.

Věř sama sobě!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.