Avatar uživatele
mizu1414

Mám pěkný vztah ale furt se bojím že ho něčím zkazím…

Místo abych brala to co mám furt hledám důvody v čem by se mohl pokazit moc toho dotyčného miluji a nevím co s tím mám udělat někdy mám i pocit , že miluji více já. Nevím co dělat.
Nemá někdo nějakou zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Nekaz si pěkný vztah hledáním důvodů a příčin;je známo,že kdo hledá,najde a občas taky nebude spokojený s tím,co najde.Čím víc budeš pochybovat,tím víc budeš (hledám adekvátní slovo,ale momentálně mě nenapadá žádné)…chci říct,že tímhle tempem se z tebe postupem času může stát málo sebevědomá žena,o kterou se chlapi rvát nebudou.Nebo se proměníš na žárlivou stíhačku…A to přece nechceš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Pěknej vztah nemáš. Pěknej vztah je založen na oboustranné důvěře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

Mám takovou zkušenost, že tomu, čemu věnuji největší pozornost, se mi postupně dostává. Budete-li hledat důvody, v čem se Váš vztah může pokazit, najdete je. Hledejte raději všechny důvody, proč ten vztah drží pohromadě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pocit, že se to může nějak „pokazit“ má asi každý z nás. Spíše mě zarazilo, že „máš pocit, že miluješ více Ty“. Pokud city nejsou oboustranné, tak se může (!) stát, že Tě přítel opustí. Vztah a city obou by měly být vyvážené, i když to asi každý najevo jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krabiceodbot

Věř sama sobě!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek