pn65

Poradíte nějaký urychlovací program na grafickou kartu?

Potřeboval bych nějaký urychlovací program na grafickou kartu. díky
Mám pc asus s windows xp home edition verze 2002 service pack 3, 1,60 GHz, 0,99 GB RAM

Odpovědi
jáára

odnes to k popelnici a bacha ať tě nikdo nevidí

kelley

Asus… takže asi notebook, co ? Do ekodvora s ním ☹ A nebo ho daruj nějaké účetní…

McArthur

Ať je to notebook nebo počítač, tak se nevyplatí do něj dál investovat. Urychlovací programy jsou jen sviňstvo, které má opačný efekt a koupě nové grafické karty se u takového stařečka nevyplatí (u notebooku ani nelze vyměnit), protože máte málo paměti RAM a archaický procesor. Nechte ho dožít tak, jak je a šetřete na nový.