antík

Mám pár nějakých neznámých věcí,které nejdou samy od sebe odstranit.Pro­sím,neznáte nějaký program ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jde o to, co jsou to ty věci, které nejdou samy od sebe odstranit. Samy od sebe se odstraňují jen dočasné soubory tmp. Zkuste je smazat ručně nebo pomocí nějakého čisticího programu, např. CCleaneru. Jestli jde o programy, také můžete použít odinstalátor CCleaneru nebo Revo Uninstaller.

Další odpovědi
chudst

Pro jistotu doplnim Hlada: RUCNE NIC NEMAZAT, pokud nevite s jistotou, co mazete. Danou „neznamou“ vec muze pouzivat jiny program a kdyz ji natvrdo smazete, muze se stat, ze vam prestanou fungovat programy jine. Nicmene ten CCleaner doporucuji taky; a projedte si pocitac i programem Registry Clean Expert.