Verca007

Mam papouška a i agapornise oba mam v pokoji a neni misto! Myslite ze by mohli byt spolu v jedne kleci?

mam v pokoji agapornise a papouska ale zabiraji moc mista,protoze oba mají stredne velkou klec.myslite ze by mohli byt spolu v jedne kleci?
Doplňuji:
jsem strasna :( je mi strasne :( :,(

Nejlepší odpověď
anonym

  1. není pták jako pták – takže hodně záleží i na konkrétních jedincích
  2. co myslíš slovem „papouška“ – agapornis je taky papouch…

😉
Dominantní agapornis andulku sežere. Naopak – libovolný agapornis nepřežije s Ara nebo Kea…
Doplňuji:
Kruciš – teď jsem se kouknul na tvou minulou otázku – kdy žmundráš o radu, jak rodiče ´pumpnout´ o papoucha…
A včil nevíš, co s ním…
:-O
___
Jóóó – holka, tebe mít doma, tak od zítřka snídáš jednoho ptáka za druhým – až do úplného vyprázdnění klecí… Jen proto, aby sis uvědomila, co znamená se ´postarat´ o svěřené (získané) zvíře…!!!

Další odpovědi
www

Příliš mnoho nejasností v jediné otázce.
Nač se vlastně ptáš, co konkrétního chceš vědět?