-Z-D-L-

Mám otázku ohledně Viru MsaGui msvthe C/Windows/inf co dělat ?

Mám otázku ohledně Viru MsaGui msvthe C/Windows/inf co dělat ? Chce mi to spálit Pc ? a jak to mám odstranit mám otázku mám odstranit celu složku Inf nebo jen msvthe služku v ní a MsaGui nebo co mám dělat ?

Odpovědi
Bedy

Už jsme Vám xkrát psal, abyste počítač odnesl do servisu, kde Vám udělají čistou instalaci Windows. Je zbytečné se zabývat tak zavirovaným počítačem, jak jen ten Váš. Odvirování by trvalo déle, než čistá instalace.

Eventuálně si Windows můžete nainstalovat sám – stačí do Seznamu zadat instalace Windows xp nebo instalace Windows 7, Vista apod. Vyleze Vám řada návodů.
Doplňuji:
Tak to zkusíme přes ten Hijackthis 🙂