jendula.cech

Mám originál Assassins Creed 2 CZ, ale je z bazaru.Kod obdržený s hrou na učet UBI.com nefunguje.

Nevím odkud hra je… A vrátit nejde mám jí už dlouho ale nevím odkud byl to dárek..
Doplňuji:
Ještě něco když zapnu hru načte se Ubisoft Game Launcher a napíše Spojení s nezdařilo dřív to šlo ale nebyl platný kod..

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To je právě tím, že to je z bazaru a hra už byla jednou aktivována na jiném PC.

Zkus ukecat bazar ať ti vrátí peníze. Bohužel to není jejich zákonná povinnost.
Na software bohužel zákony moc nemyslí, protože se vyvíjí rychleji než legislativa.