Zlatý

Mám obyčejná sluchátka do uší a funguje pouze 1. Mohu to druhé odstřihnout? Myslím, že druhé by mělo fungovat normálně.

Doplňuji:
Hudbu z MP3 neposlouchám, mám nahrané mluvené slovo a teď do obchodu nestíhám.
Jasně, nové plánuju, ale až to půjde.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Zkus především s tím nefunkčním klepnout třeba o stůl, možná to pomůže. Před tím ale zkontroluj nejsou-li na něm ucpané dírky!
Ustřihnout sluchátko rozhodně nebezpečné není. Pokud ti ale potom pojede, nebudeš slyšet stereo ap., neznám tvá sluchátka.
Nová, nebo snad i použitá přesně pro tvoje zařízení seženeš za pár kaček, případně může mít nějaká doma tvůj kamarád/ka. Zeptej se.

Další odpovědi:

Pokročilý

Kup si nový. každé sluchátko má určitou hudbu, myslím tím, že každým slyšíš krapet něco jiného, třeba ohledně hlasitosti hudebních nástrojů a tak. Navíc se to i líp poslouchá se dvěmi než s jedním.
Ale rozhodně to neodtřihávej - jsou v tom kabely a nevím jak je to nebezpečné či nikoliv ale nebude to působit esteticky a spíše fakt dost divně.
Doplňuji:
Tak stejně, ať posloucháš cokoliv, líp je to se dvěma. Alespoň mě to vždy znělo líp.

Diskuze k otázce

Zlatý

terry

Tak jsem to ufikla, není to vidět a funguje :). Díky.

Zlatý

terry

Amie, asi to zní trochu líp, ale nepoletím teď hned do obchodu. U mluvených nahrávek zas tolik nevadí, že to není slyšet stereo.

Zlatý

terry

A na estetiku se doma můžu vybodnout, než koupím ty nové. Nefunkční konec mě otravuje.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.