deliris

Mám nový počítač a stejnou IP adresu. Jak je to možné?

Nejlepší odpověď
jennysh

Névím v jakém smyslu to myslíte je více způsobů.
Jestli to myslíte přesně tak jak to píšete,tak nový počítač vám IP nezmění,To musíte zažádát poskytovatele vašeho internetu, aby vám novou IP přidělil.

Další odpovědi
Michal Kole

IP adresu vaše PC samotného při připojení do internetu dává Váš ISP (poskytovatel připojení O2, UPC, lokální poskytovatel)

IP adresu pc v lokální síti např. LAN u Vás v práci dává Váš správce sítě, podle firemního klíče, např. podle Mac adresy síťové karty (MAC adresa je jedinečná každý stroj má jinou), To zajistí, že se do sítě nepřipojí cizí notebook, ale pouze scháválené správcem sítě.)