s1066

Mam novy PC nepřihlašuje se mi exterak ani fotak, co s tim?

Nejlepší odpověď
korbic92

pokud je připojujete přes usb,může být problém v ovladačích USB řadiče,pokud přes FireWire rozhraní,tak ovladače FireWire řadiče…samotné ovladače na foťák ani disk by neměly být potřeba,obě zařízení by měla podporovat Mass storage a to Windowsy podporují bez problému:)

Další odpovědi
mosoj

U toho foťáku to s tím mass storage nebude tak jistý. Všechny to neumí. S externím diskem nemám zkušenosti.

Jestli máte více USB vstupů zkuste všechny.
Pokud v USB nevidíte nic (ani flaschku ) je třeba přeinstalovat USB.

FikeCZ

Kdysi sem mel problem ze sem vse pripojoval na PREDNI usb ,,, zkus to pripojit ZEZADU do usb.