Theresa13

MÁM NOVÝ NETBOOK ASUS EEE.ALE VŮBEC MI NEJDE ZMĚNIT TAPET.PROSÍM POMOCTE. :)

NETBOOK ASUS EEE.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Asi máš Windows 7 Starter ten to neumožňuje. I když nechápu proč.

Další odpovědi
player242

Pravým tlačítkem myši klikni na plochu potom vlastnosti které ti vyhodí okno. Cca uprostřed dole u okna máš přispůsobit a tam to snad zvládneš. :D (WIN7)
A pokud už máš tapetu vybranou a staženoun tak nani klikní pravým tlačítkem a nastavit jako pozadi plochy :)

P.T.

Jj, zlaté XPéčka 🙂

marta52

také jsem chtěla na mini notebooku změnit tapetu, ale počítač m sdělil, že to prostě nejde, že tuto funkci Windows 7 started nepodporuje
pro kale.podlie mě je to kvůli velikosti operačního systému