mosoj

Mám nového následovatele ?

Doufám že ne pronásledovatele.
Už jste někdo přišel na to co to je, nebo co to dříve znamenalo?
Doplňuji:
Dole na liště mám kontakt na mého následovatele. Jaký to má význam.
Je to něco jako bylo dříve možnost kontaktovat či otevřený profil ?

Nejlepší odpověď
iceT

No,viděla bych to tak,že ten,kdo vás následuje,je v podstatě vaším příznivcem nebo obdivovatelem.Má-li vás v kontaktech,tak je teď asi snadnější tímto způsobem dotyčnému poslat zprávu.
Doufám,že se moc nemýlím.

Další odpovědi
anonym

Je to možnost kontaktovat.
Nemýlíte si iceT. Je to tak, že tímto se zjednodušuje možnost komunikace mezi registrovanými členy. Pokud Vám někdo neodepře přístup, tak takto si můžete posílat informace a jiné zprávy.

hanulka11

ano je to tak a funguje to právě přes zprávy tady a nemusí nikdo do tvého mejlu jako to bylo dřív- ti co si následovatele nebloknou – tak on může i do tvého uzavřeného profilu- tím, že sis ho přijal, tak jsi mu dovolil nahlížet do svých otázek a odpovědí, ke kterým druzí přístup nemají