LoL

Mam notebook HP 640 jaky je nejlevnejsi zpusob udelat v nem internet

popiste konkretne prosim)) dekuji

Nejlepší odpověď
Terryle

Nejlevnější je chytit cizí WiFi (bezdrátové připojení k Internetu) :o) nebo si zajít někam, kde je wifi zdarma – kavárny, velká obchodní centra a podobně.
Dělá se to tak, že zapnete wifi přepínač (na většině počítačů bývá čudlík s obrázkem vysílače, ten zmáčknete a ono to začne chytat signál). Počítač začne hledat síť a měl by vyhodit tabulku se sítěmi, které našel. vyberete si nějakou veřejnou (otevřenou, nechráněnou heslem) s dobrým signálem (čím víc čárek, tím lepší signál a rychlejší net) a dáte Připojit. Buď se vám internet připojí, nebo nepřipojí – to pak doporučuju zkusit další síť a zkoušet, dokud se nějaká nerozběhne.
Možná pokud to budete zkoušet v nějaké kavárně, tak by mohl poradit i personál…

Další odpovědi
Hudler

Dotáhnete si UTP kabel někoho, kdo internet má.