luciano

Mám notebook Acer Aspire 5542/5242.Aby mně naskočil Office,musím zadat 25místný kod.Ale kde ho najdu?Poraďte.

Nejlepší odpověď
FikeCZ

Pochopil jsem to tak že musíš zadat 25 mistny kod officu..Tak k notasu si určitě dostal nějake CDčka..Tak najdi office a bud je zo ze zadní strany nebo přímo na cdčku…A pokud myslíž 25 mistny kod windows…Tak to máš na spodku notasu..Takovej štítek a tam máš třeba Windows 95 a to čislo…

Další odpovědi
Heřman

Někdy se stačí podívat na home stránky Officu a tam by to mělo být.

Zdroj: http://www.mi­crosoft.com/cze/of­fice2010/dalsi-informace/hup/

Larissa

myslíš licenci?