LEONEK

mám notebook a nevím jak docílit toho aby mě ostatní slyšeli na skype mám na mysli když bych chtěl volat

mikrofon mi asi jde ale ostatní mě vubec neslyší prosím co mám s tím vlastně dělat?? děkuji

Nejlepší odpověď
suaeda

Zkusit ve skype – Sound Test.
Dále spustit test a zkontrolovat odchozí rychlost internetu (Upload) pokud je pod 300 kb tak telefonování je špatné nebo nepůjde vůbec.
Potom je možno zkusit ve Windovs ZÁZNAM ZVUKU – zkusit zda mikrofon vůbec nahrává dobře zvuk. Pokud je špatná nahrávka nebo vůbec žádná – nastavit ve „SPRÁVCI ZVUKU“ mikrofon. Nepůjde-li to ani teď tak noťas reklamovat.

Další odpovědi
anonym

Pokud víte na 100% že mikrofón Vám jde a druhá strana Vás neslyší a notebook máte v záruce, tak jej reklamujte.

rysekl

Zkuste jít Nástroje → Nastavení → Obecné → Zvuková zařízení
Tam vybrat mikrofón a reproduktory a vyzkoušet, který jede.
Můžete jich tam mít více, a proto některé nemusí jít!