Forza1230CZ

Mám notebook a chci se zeptat jestli spustím hru Shadow of Mordor?

Mám notebook a chci se zeptat jestli spustím hru která má požadavky: Procesor: Intel Core i5–750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz • Operační paměť: 4 GB RAM • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6950 a já mám na notebooku:Procesor: Intel® Pentium® B970 2,30 GHz dvoujádrový Sandy Bridge L3 cache 2 MB,•RAM : 6 GB DDR3•NVIDIA® GeForce® 610M S vlastní grafickou pamětí 1024 MB

Odpovědi
Quimby

Nepustíš ani náhodou, vždyť to sám vidíš, že ta hra potřebuje 4 jádrovej procesor, což nemáš. O grafice ani nemluvě.