cliwe

mám nokii 5230 a paměťovou kartu nelze ukládat nevíte proč???

mám nokii 5230 a paměťovou kartu, na které jsou uložené hry a je na ní ještě 5G místa.Písničky mám na paměti telefonu a další mi tam nejdou, protože je plná.Nevím jak ukládat písničky na paměťovou kartu, nejde mi to. Prosím poraďte.

Nejlepší odpověď
www

Tvůj mobil neznám, ale u Nokia je většinou potřeba každý přijatý soubor na kartu přesunout, nelze nastavit ‚ukládat na kartu‘.
Najdeš soubor v telefonu a přesuneš na kartu.