Pokročilý

Mám nést do nové práce ZL, pokud jej mám jen z dvouměsíční brigády a jinak jsem na úřadě práce?

Pochopila jsem, že ne a že spíš jim bude k užitku potvrzení o evidenci na úřadě, ale raději se ptám...
Doplňuji:
gecco - to jsem se dočetla na nějaké diskuzi, sama nevím...a pokud mám ještě jednu brigádu, kam budu chodit o vikendech a za pár týdnů ji ukončím, ZL už v té nové práci nebude potřeba dodatečně dodávat, že...jen z té, kterou jsem ukončila před nástupem?...raději se ptám, ikdyž jde o hloupou otázku...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

´Zápočťák´ určitě - je to ve tvém zájmu...
Naopak netuším, k čemu bude zaměstnavateli potvrzení z ÚP (pokud se nejedná o pracovní místo ÚP dotované).
Doplňuji:
..."na diskusi"...
;-)
Nejlíp, když se domluvíš při nástupu do zaměstnání s konkrétním personalistou/kou...

Další odpovědi:

Stříbrný

Uneses to? Radeji veci vic nez min, ne?

Diskuze k otázce

Pokročilý

marketa54321

setapouch - ano, mám v plánu tam všechno přinést, ale není nad to být připraven vzhledem k tomu, kolik jiných papírování a zařizování v první den bude, a taky k tomu, že existuje stránka, kde se můžu zeptat....Vážně mě udivuje, že kdykoliv se sem přijdu podívat, jestli nemůžu někomu s něčím pomoct, vždy najdu otázku, u které někdo neodpověděl, jen ironicky zhodnotil smysl otázky...A pak se taková odpověď objeví i u věci, na kterou se sama ptám a já si říkám, na co ty stránky vlastně vznikly...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.