marketa54321

Mám nést do nové práce ZL, pokud jej mám jen z dvouměsíční brigády a jinak jsem na úřadě práce?

Pochopila jsem, že ne a že spíš jim bude k užitku potvrzení o evidenci na úřadě, ale raději se ptám…
Doplňuji:
gecco – to jsem se dočetla na nějaké diskuzi, sama nevím…a pokud mám ještě jednu brigádu, kam budu chodit o vikendech a za pár týdnů ji ukončím, ZL už v té nové práci nebude potřeba dodatečně dodávat, že…jen z té, kterou jsem ukončila před nástupem?…raději se ptám, ikdyž jde o hloupou otázku…

Nejlepší odpověď
gecco

´Zápočťák´ určitě – je to ve tvém zájmu…
Naopak netuším, k čemu bude zaměstnavateli potvrzení z ÚP (pokud se nejedná o pracovní místo ÚP dotované).
Doplňuji:
…„na diskusi“…
😉
Nejlíp, když se domluvíš při nástupu do zaměstnání s konkrétním personalistou/kou…

Další odpovědi
setapouch

Uneses to? Radeji veci vic nez min, ne?

marketa54321

setapouch – ano, mám v plánu tam všechno přinést, ale není nad to být připraven vzhledem k tomu, kolik jiných papírování a zařizování v první den bude, a taky k tomu, že existuje stránka, kde se můžu zeptat…Vážně mě udivuje, že kdykoliv se sem přijdu podívat, jestli nemůžu někomu s něčím pomoct, vždy najdu otázku, u které někdo neodpověděl, jen ironicky zhodnotil smysl otázky…A pak se taková odpověď objeví i u věci, na kterou se sama ptám a já si říkám, na co ty stránky vlastně vznikly…