woods33

mam nepr.hovor volam zpet ozve se mi volane cislo neexistuje..nechapu

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud ti někdo něco důležitého chce, ozve se znovu, jsou to většinou nabídky...... če­hosi

Další odpovědi
baghira

Mnozí lidé neberou hovory, pokud je číslo skryté. Takže někteří vykukové ukazují číslo falešné, neexistující. Většinou to jsou různé podvodné firmy, nabízeči půjček a tak.

Dá se to prý na některých ústřednách naprogramovat, dokonce se dá nastavit, aby se místo čísla zobrazoval text, ale netuším, nakolik je to legální nebo předpisové.

Michal Kole

Ono taky jsou nástroje jak podstrčit jiné číslo (DRAŽŠÍ) vy na něj zavoláte a pachatel má zisk a pokud máte paušál tak na to příjdete až za měsíc.

Kreditáři mají výhodu, že se jím kredit odečte hned.