Mam nemecke , sluzebni pocitace. Proto nemam hacky , carky. Da se to ale nejak udelat , ze bych jen prepinala z nemciny

na cestinu a jak ? -iv-
Doplňuji:
Beer , ja prave sikovna vubec nejsem. !! Pisu jen porad stejne veci – stranky a nic jineho absolutne neznam , vazne !! ☹ Vsichni tady , co rozumite pocitacum pro me nejste " normalni " 🙂

Nejlepší odpověď
beer

Dole vpravo je tzv. „panel jazyků“ (čtvereček). Na něj pravým myšítkem, zvolit Nastavení, pak Přidat, v novém okně zvolíš Čeština.
Vše bude ale probíhat asi v němčině, s tím si ale holka šikovná přece poradí )))

To Hykam: Zkus jít dál podle návodu, a klikni na Přidat a v tym new okně uvidíš) Já tam teho mám mraky – jak v jazycích, tak klávesnici! (XP Profi, Orig)

Další odpovědi
arygnoc

pravým tlačítkem myši na ikonu jazyků (vlevo dole), vybrat nastavení.

tam si vybereš rozložení klávesnice jaké chceš.
Tu němčinu můžeš i zrušit.

Doplňuji:
neboj, tá čeština tam je.
jako i rozložení klávesnice.

také jsem měl nb z něměcka, i holandska.

Hykam

Beer, Arygnoc
to ale za předpokladu, že tam ta čeština bude a že klávesnice češtinu podporuje.
Nevím jak vy ostatní, ale já mám v nabídce pouze češtinu a angličtinu.

Doplňuji:
jojo omlouvám se jde to jak píše beer

pokazdejinak

… jen doplním, že když už si tam tu češtinu přidáte, tak přepínání mezi jednotlivými jazyky jde nejrychleji klávesovou zkratkou Alt+Shift