Pokročilý

Mám něco s grafikou?

Ahoj. Chtěl bych se vás zeptat jestli nevíte co mohlo zapříčinit tento stav(viz.odkaz na obrázek).Když jsem na ploše nebo pouštím filmy tak jde vše v pořádku, ale jakmile spustím nějakou hru, tak se obraz začíná takhle kazit(zrnění,šmouhy).Předem děkuji za pomoc.
https://ctrlv.cz/…

Dopln. Mám notebook od Lenovo s intel c. i5(2,6ghz),graf. karta Invidia GT 720M + IntelHD Graphic 4000 a 6GB RAM

Odpovědi:

Pokročilý

Pc/notebook??,jake komponenty v nem?? Gpu,cpu,ram..

Bronzový

Dělají to tedy všechny hry?
Když to dělají jen hry, tak za to asi může dedikovaná grafika, protože ta se pro hry většinou pouští. Jako první bych zkusil nainstalovat nejnovější ovladače pro tu Nvidii

Bronzový

Kdyby to bylo grafikou, tak screenshot bude čistej. Tohle bude eště před grafikou, tipnul bych ovladače, ale který?

Edit: Co tam bylo původně za system? /do diskuze...

Pokročilý

Ty hraješ na GT720m hry? Aha tak to jo. Musí to být prima pohled na HD rozlišení, na low detaily, při 30fps. Vždyť je to slabší než GPU v mém 7 let starém notebooku. Kup si velký počítač. Za ty prachy co si vyhodil za notebook sis mohl pořádně zahrát. Škoda.

Mám o hodně slabší konfiguraci a ta hra mi nedělá problém. Máš tam legální systém s nejnovějšími ovladači (chipsek + gk + zbytek)?

Diskuze k otázce

Pokročilý

daran

Původně tam byl Windows 8

Bronzový

jáára

hele já přesně neznám tvůj ntb, ale Windows 10 má zatím takovou vlastnost, že nahrazuje některé ovladače ovladači MS. Zkus se zaměřit tímhle směrem. Nahraď MS ovladače těmi od výrobce. Taky platí, že nejnovější ovladače nemusí fungovat korektně.

Pokročilý

daran

OK zkusím to.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.