tatik

Mám NB ASUS,nový.Je tam antivir McAfee od výrobce.Centrum akcí hlásí že brána firewall Windovs a McAfee jsou vypnuté …

ale samotný McAfee hlásí že je firewall zapnut.Co je pravda a co s tím?
Doplňuji:
Operační systém je Win.8.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud tam ten McAfee je už od výrobce, tak je to zřejmě jen nějaká zkušební verze.
Osobně bych doporučil ten McAfee odinstalovat (pokud je to zkušebka) a nechat si tam jen Windows defender se zapnutým firewallem.
Pozn.: Windows Defender e Windows 8 je to samé, co Microsoft Security Essentials, což je plnohodnotný solidní antivir, který narozdíl třeba od toho McAfee nezatěžuje počítač.