georgia

Mám návrh-doufám,že se bude líbit

Dokázal by někdo z nás odtajnit svůj obrázek a vyjít z anonymity?První odpověď-já ne!
Doplňuji:
Proč ne? Co ti na nich vadí?

Odpovědi
Bonifác

Ano. Nevím proč tady musí být ty obrázky.

Zdroj: http://www.fa­cebook.com/ho­me.php?#/WBoni­facW

mojitek

To je logicky.Pod jednim obrazkem vystupuje mnoho lidi…je to neosobni.Lepsi by byla moznost nahrat svuj maly obrazek.Na ostatnich webech kde je diskuze to jde…

afro.minerva

Proč ne? Já svoje názory prezentuju pořád stejně. Ať tady s animovanou podobnou nebo v reálném životě. Ačkoliv nevím nač by to bylo. Stejně budeme každý z úplně jiného konce republiky. Ale pokud se všichni na tom domluvíte, tak já s tím nemám apsolutně žádný problém…:-))))

Nuk nuk

Pro mne by to byl spíš technický problém, sem dát svou fotografii, ale za své názory se nestydím, takže bych to dokázala.