Nikuuš

Mám naštíplou kost v kotníku… co pomáhá na zmírnění bolesti než mi dají sádru ?

Nejlepší odpověď
www

Především kotník šetřit. Tedy nechodit zbytečně a pokud musíš, jen velmi opatrně.
Prášky bych nebral.

Další odpovědi
anonym

Já bych ten kotník stáhla pružným obinadlem. Neopuchne to tolik a pevnější kotník bude méně bolestivý.
Měla jsem před vánoci zlomené zápěstí a řešila jsem to stejně. Dokonce jsem si nejdřív myslela, že je ruka jenom pohmožděná. Nebyla, ale v obinadle se to dalo vydržet.
Chce to každopádně chirurga, rentgen a sádru.