hanulka11

Mám nastavené oznámení pípnutím, že mi přišel e-mail . Jak si změním místo pípnutí melodii?

Třeba si vložit koledu? Prosím poraďte jak na to?
Doplňuji:
je to seznam pošťák

Nejlepší odpověď
anonym

neuvádíte jaký program vás to vlastně upozorńuje … google notifier? nebo seznam pošťák? thunderbird? nebo jiný …

přenastavit to jde, ale v každém z těch programů vede k tomuto nastavení trochu jiná cesta

///

pokud je to Seznam pošťák pak zvuk upozornění změníte pravým tlačítkem nad ikonou dopisní obálky vpravo dole (oblast system tray nalevo od hodin) → zvolte z menu „Nastavení…“ → V okně nastavení klepněte na tlačítko „Pokročilé“ a zvuk můžete změnit tlačítkem [Vyber zvuk]. Naneštěstí Seznamácký Pošťák umí pro ten účel použít pouze soubory WAV, takže konverze do tohoto neefektivního formátu vás zřejmě nemine.

hanulka11

Ale dobře a jak si tam přidám svoji melodii , ty přednastavené nechci. Jde to vůbec?

hanulka11

Tak moc děkuji a náhodou nějaký link na melodie nevíte?